درباره برنامه همکاری در فروش

مدیریت همکاری در فروش، برنامه ای است که در آن شما می توانید از طریق تبلیغ محصولات ما در وب سایت/بلاگ خود، پورسانت به دست آورید. هنگامی که یک کاربر خرید خود را با بازدید از سایت ما از طریق شما انجام می دهد (از طریق لینک محصولی که شما در وب سایت / بلاگ خود منتشر می کنید)، پورسانت به دست می آورید.

نحوه عملکرد برنامه

این فرایند بسیار ساده می باشد. کافیست به پورتال همکاری در فروش وارد شوید و یا در آنجا ثبت نام کنید، لینک همکاری در فروش را بردارید و آن را در وب سایت / وبلاگ خود قرار دهید. با مشتری شدن بازدید کنندگان مشاهده خواهید کرد که مانده حساب کاربری شما افزایش می یابد. زمانی که:
  1. بازدیدکننده بر روی لینک های همکاری در فروش ارسال شده در وب سایت/ بلاگ شما کلیک کند.

  2. یک کوکی در مرورگر آنها به منظور رهگیری قرار داده شود.

  3. بازدیدکننده، سایت ما را مشاهده کند و برای ثبت سفارش تصمیم بگیرد.

  4. اگر بازدیدکننده سفارش دهد، سفارش به عنوان فروش ثبت شود و شما پورسانتی از بابت این فروش دریافت کنید.

مدیریت آمار

از طریق برنامه همکاری در فروش، فرد قادر خواهد بود تمام اطلاعات مربوط به درآمد خود را از طریق پرداخت در هر فروش و پرداخت در هر کلیک، مشاهده کند که در تصمیم گیریها بسیار ارزشمند است. گزارش های ایجاد شده توسط مدیریت آمار موجب صرفه جویی در زمان می شود و تصویر واضح تری از سود و زیان برنامه همکاری در فروش ارائه می کند.

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزار همکاری در فروش ما یعنی “ایجاد لینک همکاری در فروش” و “ایجاد لینک محصول” که به صورت ویژه ای طراحی شده، کاربر می تواند برنامه همکاری در فروش خود را به راحتی مدیریت کند. ایجاد بنرها و لینکهای محصول همکاری در فروش و کسب درآمد از طریق ابزار ما، کاری آسان است.