تامین ، تولید و توزیع کننده قطعات خودرو (بازرگانی طهماسبی)

33331917- 041-33310214

 گارانتی، تعویض و عودت محصول

کلیه محصولات آلتین پارت دارای 3 تا 12 ماه گارانتی شرکتی و بیمه ایران می باشند


شرایط گارانتی:  

1- ارائه ی کارت ضمانت محصول و فاکتور خرید جهت خدمات پس از فروش الزامی است.
2- زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ نصب در کارت یا برچسب گارانتی و زمان ارسال پیامک به سامانه پیامک کوتاه محاسبه می شود.
3- اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال و هولو گرام و ضمانت نامه هنگام خرید و تحویل.
4- ضمانت نامه فقط با برچسب هولوگرام دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود هولوگرام، ضمانت نامه فاقد اعتبار است.
5- از تحویل گرفتن محصولاتی که پلمپ یا بسته بندی آنها باز شده باشد، خودداری نمایید.
6- ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده یا مکانیک و تاریخ خرید  ونصب در آن قید شود.

سازمان یار• متن و تصویر
مواردی که شامل گارانتی نمی شود!

1- ارائه ی خدمات به محصولات فاقد گارانتی معتبر مقدور نخواهد بود. لطفا هنگام خرید به گارانتی  و هولو گرام و بیمه نامه ایران محصول دقت کنید.
2- در صورت مخدوش بودن شماره ی سریال ضمانت نامه، دستگاه و یا عدم تطابق شماره ها با یکدیگر، محصول از شرایط گارانتی خارج می شود.
3- ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و... بنا به تشخیص کارشناسان فنی آلتین پارت نمی شود.
4- عدم نصب تسمه تایم توسط مکانیک و افراد  غیر مجاز.
5- ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی شود.
6- درصورت دستکاری دستگاه توسط اپراتور و سرویس کاران غیرمجاز گارانتی ابطال می گردد.
7- در تسمه تایم مواردی که شامل گارنتی نمی باشد شامل معیوب بودن سفت کن تسمه تایم و خسارت ناشی از تصادف با جسم خارجی و نصب معیوب

برگه گارانتی شرکتی:  

1- گارانتی شرکتی برای محصولات صفحه کلاچ و واشر سلیندر 5 ماه می باشد.
2-  گارانتی شرکتی برای کوئل و واترپمپ با مارک ZEGEN یک سال تعویض می باشد.
3- گارانتی شرکت برای تسمه تایم توسط شرکت و بیمه ایران 12 ماه یا 60هزار کیلومتر می باشد.

سازمان یار• متن و تصویر
مدت زمان تعویض کالا:

مشتریان شرکت آلتین پارت میتوانند از بیمه نامه تسمه تایم ها با برند دایکو ایتالیا (60000 کلیومتر یا 12 ماه) استفاده کنند، که درصورت بروز خسارت تمامی هزینه های وارد شده بر خودرو تا سقف 3 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

کوئل و واتر پمپ با مارک ZEGEN ساخت کشور مالزی هستند و دارای گارانتی تعویض یکساله بیمه ایران و گارانتی شرکتی می باشند.

واشر سر سیلندر با مارک TT conta ساخت کشور ترکیه دارای گارانتی 3 ماهه بیمه ایران و گارانتی شرکتی میباشد در صورت بروز خسارت تمامی هزینه وارده بر خودرو پرداخت خواهد  شد.

صفحه کلاچ با مارک TT Clutch ساخت کشور ترکیه دارای گارانتی 5 ماهه شرکت و بیمه ایران می باشد، در صورت نقص کالا تمامی مبلغ فاکتور و هزینه نصب آن به مشتری عزیز پرداخت خواهد شد.

شرایط تعویض کالا:

1- مشتری باید به سامانه پیامک به شماره 100004133310214 حتما شماره بیمه نامه * شماره موتور را ارسال کند تا در سامانه بیمه ایران و شرکت نوع خورو و شماره بیمه نامه ثبت گردد.
2- ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان آلتین پارت و بیمه ایران برسد.
3- ایراد ناشی از استفاده، نصب نامناسب کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
4- کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی شرکت آلتین پارت و بیمه نامه ایران و هولگرام اصالت کالا باشد.
 
چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ارسال بر عهده ی خریدار است.


رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏ های آلتین پارت بوده است و آلتین پارت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی آلتین پارت خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

 اشکال در کالای خریداری شده:

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر،  آلتین پارت  فرصت تست کالاهای فروخته شده را 1 روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است. جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 33310214-041 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما - در وب سایت - به خدمات پس از فروش آلتین پارت اطلاع داده شود. کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان  آلتین پارت  تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید. برای ارسال کالای دارای ایراد به  آلتین پارت، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

 توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود. 

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 2 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات مندرج در سایت:

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش آلتین پارت اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر [تعداد] روز کاری پس از دریافت کالا به آلتین پارت اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 33310214-041 و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش آلتین پارت اطلاع داده شود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش آلتین پارت، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 2 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.  

  توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده [نام شرکت/فروشگاه] است.   


 آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل:

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آلتین پارت تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24  ساعت پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش  آلتین پارت اطلاع داده شود. 
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش 
آلتین پارت  ارسال شود.
در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به 
آلتین پارت  عودت شود.

انصراف از خرید:

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش  آلتین پارت اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط 
آلتین پارت دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد. 
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 2 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن  33310214-041  و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت - به واحد خدمات پس از فروش  آلتین پارت اطلاع داده شود.