تامین ، تولید و توزیع کننده قطعات خودرو (بازرگانی طهماسبی)

33331917- 041-33310214


(بازرگانی طهماسبی)

واردکننده رسمی قطعات خودروی برندهای
  SUPEX ،DAYCO ،ZIGEN ،TT ،VEKA و SNR  در ایران


شرکت آلتین پارت اسپرلوس زندگی تجاری خود را از سال 1390 با ساختن پایه های اعتماد، عقل سلیم، کیفیت و خدمات آغاز کرد و در کمترین زمان موفق شد به عنوان یکی از برترین چهره های مدنظر این بخش شود. آلتین پارت که نه تنها به فروش توجه داشته بلکه در ایجاد و توسعه محصول نیز موفق بوده است، با داشتن مارک های پیشرو در جهان در محدوده محصولات، در زمینه های خودرو و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. تسمه تایم و دینام ، لوازم الکترونیکی خودرو ، صفحه کلاچ ، کاسه نمد ، محصولات انتقال نیرو و سیستم های روانکاری بوده و یکی از تامین کنندگان پیشرو در سازمان های صنعتی است که از آن ترجیح داده شده است. با اتخاذ خدمات با کیفیت، رضایت مشتری و دانش به عنوان یک اصل، شرکت آلتین پارت اسپرلوس به یکی از شرکت های مورد توجه در این بخش تبدیل شده است و این مزیت را از کارهای موفقیت محوری خود با رعایت اصول حرفه ای بدست آورده است. شرکت ما توزیع کننده مارک های SUPEX ،DAYCO ،ZEGEN ،TT ،VEKA و SNR است و پیوندی بین این مارک ها و نمایندگی های آن ها با روحیه تیمی حرفه ای برقرار کرده است. شرکت آلتین پارت اسپرلوس افتخار دارد مهندسین و مشتریان فنی و با استعداد و با تجربه بزرگترین یاران و پشتیبانان ما هستند. شرکت آلتین پارت (بازرگانی طهماسبی) ابتدا با مارک دایکو (DAYCO) وارد بازار شده و با سالها تجربه در زمینه تامین و توزیع قطعات یدکی انواع خودرو خصوصاً پژو، هیوندای، نیسان، رنو و ام وی ام آماده ارائه قطعات میباشد و از سال جاری در کشور ترکیه اقدام به تولید صفحه کلاچ با مارک TT Clutch و واشر سر سیلندر با مارک TTconta  و با همکاری شرکت ZEGEN شروع به تولید کوئل نموده است تماس با کارشناسان مجرب ما علاوه بر صرفه جوئی در وقت و هزینه شما را از مشاوره فنی در این زمینه بهره مند میسازد و تلاش می نمائید تا از طریق درک و پیش بینی نیاز ها و انتظارات مشتریان و با بهره گیری از فرایند نظامند مکانیزه و تحت کنترل و همچنین پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت برا مشتریان ارزش خلق نماید. در همین راستا محصولات شرکت آلتین پارت منطبق با استاندارد خودروسازان داخلی و خارجی ارائه می گردد.

همکاری بین المللی

واردات و صادرات رسمی قطعات در کشورهای ترکیه، عراق، آذربایجان، ارمنستان، روسیه

همگام با تکنولوژی

همکاری های استراتژیک با برند های صاحب نام

حسن سابقه پشتیبانی

تعویض قطعات تحت پوشش گارانتی در محل شرکت بدون فوت وقت


حضور شرکت آلتین پارت در نمایشگاه
لوازم یدکی و قطعات خودرو تبریز 2019

پیام مدیرعامل

آلتین پارت تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه شرک آلتین پارت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است.تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت آلتین پارت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت از آنان است، در دستور کار شرکت آلتین پارت قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی و کاهش هزینه ها جزو  اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت است. در این میان شزکت  آلتین پارت  هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید مدیران لایق و اندیشمند خود همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداشته تا اهداف از پیش تعیین شده اش را محقق سازد .


محصولات تولید شده در شرکت آلتین پارت
کوئل
شرکت آلتین پارت با همکاری شرکت ZEGEN در سال 2019  اقدام به تولید کوئل برای خودرو های پژو نموده و در بازار ترکیه شروع به فروش کرده و  از تیر ماه سال جاری وارد بازار ایران شده است

جزئیات
واشر سرسیلندر
در سال 2017 شرکت آلیتن پارت در شهر کونیای ترکیه  با مارک TTconta  وارد بازار واشر سیلندر در کشور ترکیه و  از سال 2019  وارد بازار ایران شده است

جزئیات
صفحه کلاچ
از سال 2010 تولید صفحه کلاچ در کشور ترکیه. در 9 کشور آسیایی، اروپائی و آفریقائی نمایندگی فروش و پشتیبانی و در سال جدید با مارک TT  با محصولات متناسب با خودرو ایرانی وارد بازار ایران شده است.

جزئیات
نمایندگی

به ما بپیوندید و نماینده فروش محصولات ما در شهر خود باشید...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید