تامین ، تولید و توزیع کننده قطعات خودرو (بازرگانی طهماسبی)

33331917- 041-33310214
عمده خرید کنید و تخفیف بگیرید!

رفتار نرم افزار وب سایت فروشگاهی ما در قبال عمده فروشی و خرده فروشی متفاوت بوده و امکان تفکیک عمده فروشی از خرده فروشی را دارد. اگر خریدار عمده هستید، کافیست به عنوان خریدار عمده ثبت نام کنید. بعد از تایید مدیر فروشگاه، حساب کاربری شما فعال شده و  شما می توانید با ورود به حساب کاربری اختصاصی خود، قیمت های عمده فروشی تعریف شده برای شما را مشاهده و با آن قیمت ها خرید انجام دهید.

سوالات متداول عمده فروشی:

بله، به غیر از فروش به صورت تکی امکان فروش به صورت عمده و با قیمت عمده وجود دارد.

اگر در سایت ثبت نام نکرده اید، ابتدا در سایت ثبت نام نمائید. سپس از منوی همکاری با ما به بخش «خرید عمده» بروید و فرم مربوطه را تکمیل نمائید. تا نوع حساب کاربری ثبت نامی شما به عمده فروشی تغییر کند.

وقتی در سایت ثبت نام می کنید یک حساب کاربری عمومی برای شما ایجاد می شود. در صورتی که با تکمیل فرم عمده فروشی، آمادگی خود را به عنوان عمده فروش اعلام دارید، پس از تایید در پنل سایت، حساب کاربری شما از حالت عمومی به «عمده فروش» تغییر می یابد و در ورودهای بعدی، سیستم شما را به عنوان عمده فروش شناسایی خواهد کرد. 
مزیت آن این است که ما می توانیم قیمت های ویژه عمده فروشی را برای شما نمایش دهیم. در صورتی که شما با حساب کاربری خود وارد سایت شوید، قیمت هایی پایین تر از تک فروشی را مشاهده کرده و با آن قیمت ها خرید خواهید کرد.

این امکان وجود دارد که هم فاکتور و هم محصول به آدرس شما ارسال شود. اما در نظر داشته باشید که قابلیت تفکیک آدرس خریدار از آدرس دریافت کننده سفارش، این امکان را به شما می دهد که به راحتی ثبت سفارش کرده و درخواست دهید تا سفارش را به هر آدرسی که مایل باشید ارسال کنیم، این قابلیت شما را قادر می کند سفارشاتی را از مشتریان دریافت کرده و درخواست دهید کالا به آدرس مشتری شما ارسال شود و حتی می توانید درخواست دهید محصول به نام شما و با متن دلخواه شما برای مشتری ارسال شود.

  برای بهره مندی از قیمت عمده فروشی حداقل هایی در خرید در نظر گرفته شده است و خریداران خرد نمی توانند خود را به عنوان خریدار عمده معرفی و از تعرفه عمده فروشی برخوردار شوند، مشتریانی که به عنوان خریدار عمده شناخته می شوند در خریدهای بعدی اگر بصورت محدود هم خرید کنند با تعرفه عمده فروشی محصولات و خدمات ما را دریافت خواهند کرد.

ارسال سوال